reklama
                    Časopis Kačer Donald předplatné

Kačer Donald

Cena na stánku 72.9 Kč
Vychází měsíčně
Tradiční komiksový čtrnáctideník s příběhy oblíbených postaviček W. Disneyho - Kačera Donalda, Kulíka, Dulíka a Bubíka, strýčka Skrblíka, Daisy, Myšáka Mic... celý popis

Předplatné tohoto časopisu neprodáváme

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu Kačer Donald

Tradiční komiksový čtrnáctideník s příběhy oblíbených postaviček W. Disneyho - Kačera Donalda, Kulíka, Dulíka a Bubíka, strýčka Skrblíka, Daisy, Myšáka Mickeyho, Goofyho, Šikuly a dalších. V každém čísle naleznete novou porci komiksových příběhů a dvoustránku vtipů, tipů a triků. V každém čísle navíc vtipný dárek!

Kategorie: Komiksy
Periodicita: měsíc
Vydavatelství: Egmont Polska Sp. z o. o.
Rok vzniku: 1996

Předplatné časopisu Kačer Donald

Časopis Kačer Donald vypráví neobyčejné dobrodružné příběhy, které denodenně zažívají obyvatelé Kačerova, jimiž je v první řadě Donald - kačer, který je většinou ve výborné náladě, ale občas si neodpustí postěžování na těžký osud. Nechybí ani jeho přítelkyně, Daisy nebo Strýček Skrblík – lakomec, který by pro korunu do ohně skočil. Dále kutil jménem Šikula nebo nežádoucí a neoblíbení Rafanové po boku zlé čarodějnice Magika von Čáry. Se všemi těmito postavami, a nejen s nimi, se setkáte v předplatném tohoto časopisu - předplatné jako dárek časopisu Kačer Donald je skvělou volbou.

Postavu Kačera Donalda jako hrdinu animovaných příběhů vytvořil v roce 1934 světoznámý americký režisér Walter Elias „Walt“ Disney (5.12.1901 – 15.12.1966). Je neodmyslitelně spjata s jednou z dalších slavných pohádkových charakterů, jako je Mickey Mouse, Goofy nebo pes Pluto.

Tento populární magazín je určen pro děti ve věku od šesti let a vychází každé dva týdny - nutno dodat, že ačkoliv spadá do kategorie dětské časopisy, předplatné časopisu si užijí i mnozí dospělí. Každé číslo obsahuje vtipný dárek k předplatnému. Mladí čtenáři zde naleznou spoustu zábavy, jako jsou hádanky, vtipy, nejrůznější karetní triky, originální hry a samozřejmě a především poutavé komiksy.

Pokud byste si však nevybrali ze sekce časopisy pro děti, doporučujeme předplatné časopisu Rytmus života, předplatné časopisu Glanc nebo například předplatné TV magazínu - časopisy o TV pořadech a křížovkách.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Kačer Donald: 69%

Uživatelské komentáře

Tomas (anonym)
06. 01. 15
hodnocení Libi od mala a libi i do nynejska:)
Váš komentář

E-mail do redakce časopisu Kačer Donald

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
12 čísel: 450 Kč 468 Kč 4% ušetříte
6 čísel: 810 Kč 1194 Kč 32% ušetříte
4 čísel: 299 Kč 399.6 Kč 25% ušetříte
6 čísel: 780 Kč 1134 Kč 31% ušetříte
Přehled časopisů